• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Egici Tesisat Dekorasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Doğukan Egici

reklam logosu

İçlerinde yaşadığımız ve çalıştığımız bütün binalar aslında canlıdırlar. Bizimle beraber nefes alır, yıpranırlar, yaşlanırlar. Bu yüzden binaların zaman zaman bakımdan geçmesi, bazı kısımlarının yenilenmesi gerekir. Bu aşamada birçok kişinin ilk aklına gelen boya, badana ve gözle görünen diğer detaylardır. Ancak özellikle duvar içindeki su, elektrik tesisatları zaman içerisinde aşınmalara karşı çok hassastırlar ve yol açabilecekleri sıkıntılar da çok büyük olabilirler. Aşınmış bir su ve kaorifer tesisatından sızan su binanın inşa edildiği betona bile zarar verip, binanın ömrünün büyük ölçüde kısalmasına ve deprem gibi afetlere karşı dayanıklılığına da yitirir. Bundan dolayı binaların, özellikle su ve kalorifer tesisatlarının zaman zaman elden geçirilmesi hatta tamamen değiştirilmesi gerekmektedir.

Oldukça uzun sürebilen ve masraflı olabilen bu tadilat, binayı kullanan ailenin veya işletmeyi de sıkıntıya sokan bir süreç olabilmektedir. Bunun yanında, yapılan işçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi yapılan tadilat ve tamiratın sağlıklı ve uzun ömürlü olması için elzemdir.

Biz Egici Tesisat Dekorasyon olarak, uzun yıllardır binalarının su ve kalorifer tesisatlarını yenilemek veya bakımını yaptırmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Eskişehir hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Piyasa içinde yetişmiş eğitimli, tecrübeli mesai arkadaşlarımızla her türlü tesisat sorununu en hızlı ve maliyetsiz biçimde gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz elbette sadece tesisat bakım ve tadilatlarıyla sınırlı değil. Aynı zamanda müşterilerimize boya, badana, alçı iç ve dış dekorasyon, vestiyer imalatı konularında da çözümler sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR