• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ehli Keyf Cafe Sirkeci

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Ali Çetinkaya

Hızlı bir yaşamın koşuşturması sırasında çoğu zaman fırsat bulamamaktan yakındığımız ve her seferinde kaçırdığımız yemek öğünleri, günlük hayatımızda önemli bir gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır. Eski usul uzun süreli ve bol muhabbet içerikli sofraların etrafında buluşabilme yetimizi hızla kaybediyor olsak da bunun yerini almaya başlayan hızlı gıda tüketimi giderek yaygınlaşmaktadır.

İş hayatında tüm gün boyunca çalışmakta olan ve akşam yorgun argın kendini eve atan insanlardan tutun da evini, yurdunu, ailesini geride bırakarak okumak için farklı kentlere gelmiş öğrencilere kadar çok geniş bir portföye hitap eden bir sektör haline gelen gıdaya hızlı erişim gün geçtikçe toplum üzerindeki etkisini arttırarak devam ettirmektedir.

İstanbul fast food sektörü kapsamında bizler, insanlarımızın bu talep ve hassasiyetleri noktasında gerekli tüm argümanlara sahip olduğumuza inanıyoruz. İşimizin sadece gıda yönünden lezzet sunmak olmadığını bilerek çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmenin çabası içerisinde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bunun yanında geri izlenebilirlik ve güven duygusunun müşteride kabul gördüğü, temizlik - hijyen kurallarının azami ölçüde gereğinin yapıldığı ve en önemlisi tebessümle hizmet etmenin personellerimizce kanıksandığı bir anlayışla varlığımızı idame ettirmek temel prensiplerimiz arasında ilk sıralarda gelmektedir.

Biz, müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürürken, güncel değişiklik ve talepleri sürekli olarak göz önünde bulundurarak hep canlı kalan ve bu sayede tercih edilen bir işletme olmayı amaçlıyoruz. sizlerden aldığımız destekle bu hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR