• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekin Öz Kasap Şarküteri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Güney - Şener Güney - Soner Güney

Ekin Öz Kasap Şarküteri adlı firmamız, birmilyonnokta.com üyesi bir firma olup, Bolu ili hayvancılık sektöründe değerli hizmetler sağlamaktadır. Et, bakteri oluşumuna açık bir ürün olduğu için et ihtiyaçlarınızı güvenilir firmalardan temin etmeniz en doğru adım olacaktır. Biz, hijyen standartlarına uygun koşullarımız, alanında uzman ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimiz için bu sektörde güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Kıyma, sucuk, manda yoğurdu, tereyağı, kuşbaşı, pastırma ve manda kaymağı gibi ürünlerimizi satışa sunarak hizmet veriyoruz. Ayrıca adaklık ya da kurbanlık hayvan ihtiyaçlarınız için de hizmetimiz mevcuttur. Hayvanlarımızı kendi çiftliğimizde, optimum koşullarda yetiştiriyor, etlerin en lezzetli ve taze halini sizlere sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimizi sizlere sunarken hijyen koşullarına ekseriyet ile önem veriyoruz. İşletmemizde hiçbir ayrıntıyı atlamıyoruz. Hijyen koşullarına uygun etlerimizi elde ettikten sonra soğuk hava depolarında muhafaza ediyor, hijyen zincirini bozmadan kaliteli etlerimizi sizlere sunuyoruz.

Bolu hayvancılık sektöründe güvenilir bir hizmet anlayışı ile aksiyon alan firmamız için müşteri memnuniyeti önem arz etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak, korumak, sizlere bu sektördeki en kaliteli ve taze etleri sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Sizler de et ihtiyaçlarınız için hijyenik ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Alanında uzman, tecrübeli ekip arkadaşlarımız, hijyen koşullarımız, kaliteli etlerimiz ve uygun fiyat politikamız için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR