• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekleristan Avcılar Reşitpaşa

Adres :

Cihangir Mahallesi Reşitpaşa Caddesi No : 104 / C İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ezgi Çevko - Cengizhan Çevko

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 930 08 09

Whatsapp 2:

0 (543) 463 34 55

Sunduğumuz her menüde siz değerli müşterilerimizi Ekleristan Avcılar Reşitpaşa olarak memnun etmeye birmilyonnokta.com sitesinde devam ediyoruz. Aradığınız ve çok uzakta olmayan kafe olarak kahvelerinizin yanında sunduğumuz tatlı çeşitleri ile damağınızı şenlendiriyoruz. Bugüne kadar tercih edilen ve sürekli gelişen bir firma olmakla beraber memnun müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Ekleristan Avcılar Reşitpaşa olarak çalışma ortamımızda hazırlanan tatlılar çalışanlarımızın hijyenik elleri ile temiz bir mutfakta hazırlanmaktadır. Kullanılan her malzemenin son kullanma tarihine dikkat edilmekte ve korumalı alanlarda stoklanmaktadır. Müşterilerimizin sağlığını etkileyecek tüm olumsuzlukların önüne geçerek çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz.

Tatlı konusunda renkli olan menümüz uygun fiyatlı olmakla beraber müşterilerimizin keyifle tatlılarımızın tadını çıkarmalarını istiyoruz. Sütlü tatlı, tiremusu, pasta çeşitleri, kurabiye çeşitleri ve ekler çeşitleriyle mekânımız gibi menümüzde renklidir. İstanbul pasta ve pastane sektöründe bir numara olarak bu lezzetlerimizi herkes ile buluşturma hedefindeyiz. Kaliteli hizmetler sumak adına sürdürdüğümüz her çalışmada müşteri odaklı olarak sizlerin memnuniyeti bizler için daima ön planda yer almaktadır.

Ekleristan Avcılar Reşitpaşa çalışma arkadaşlarımız dinamik, güler yüzlü, çalışkan, uzman ve dikkatli olmasıyla tanınmakta ve sizlerin siparişlerini eksiksiz, hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimize menülerimizde uygun fiyatlar sunuyor ve her anlamda ön planda olmayı amaçlıyoruz. Hedef ve amaçlarımızı gayretli çalışma ve çabamızla gerçekleştiriyoruz. Memnun müşterilere veda ederek yaptığımız işte ve attığımız her adımda doğru yolda olmanın gururu ile işimize sevgiyle odaklanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR