• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekmek Teknesi Fırın Pide & Lahmacun Salonu

Adres :

Şehit Halil Mustafa Sokak Eroğlu Apartmanı No: 4 Dükkan: 1 Kızılbaş (kıbtek Sokak Girişi) Kıbrıs » Lefkoşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necmettin Sivri

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 833 53 10

Whatsapp 2:

0 (548) 844 20 19

Çok çeşitli ve lezzetli pideleri ile müşterilerinin devamlı tercihi olan Ekmek Teknesi Fırın Pide & Lahmacun Salonu birmilyonnokta.com üyelerinden olan kaliteli bir firmadır. Hizmetinize sunulan ve sofralarınıza unutulmaz lezzetleri ile renk katan bütün pidelerimizin yapım aşamasında da temizlik kuralları göz önünde bulundurulmaktadır. Profesyonel ustalarımız tarafından temiz ve titiz bir şekilde hazırlanmakta olan pidelerimizin her birisi de taze ve sıcak bir şekilde sofralarınıza sunulmaktadır.

Firmamızın vazgeçilmez lezzetleri arasında adından sıklıkla söz edilen etli ekmeklerimiz, müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği yemeklerimiz arasında bulunmaktadır. Etli ekmeklerimizle beraber aynı zamanda özel ve önemli günlerinizde topu bir şekilde kıymalı pidelerimizden de sipariş edebilirsiniz. Firmamız özel ve önemli günlerinize özel çoklu siparişler de almaktadır.

Kıbrıs restaurant sektöründe siz değerli müşterilerimize kapsamlı bir hizmet vermek ve istediğiniz her an firmamıza ait olan bu lezzetleri sizlere ulaştırmak adına alo paket servis hizmetimiz de bulunmaktadır. İnternet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan kolaylıkla firmamıza ulaşarak dilediğiniz lezzetlerden evinize sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz taze bir şekilde hazırlanmakta olup aynı zamanda bulunduğunuz adreslere sıcak bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Firmamız pidelerin dışında lahmacun ve pizza gibi farklı lezzetleri de hizmetinize memnun kalacağınız kalitede sunmaktadır. Firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmak adına ayrıca tandır ekmeği de yapmakta olan firmamız, lavaş ekmeği konusunda da memnun kalacağınız bir lezzete sahiptir.

Firmamızın sağlamış olduğu vazgeçilmez lezzetlerden sizler de faydalanmak isterseniz gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR