• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ekrem Coşkun Döner Sarıgazi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Özayım

  • firma instagram

Ekrem Coşkun Döner Sarıgazi olarak İstanbul’da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul fast food sektöründe hizmet veren firmamız Ekrem Coşkun Döner Sarıgazi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler fast food alanında olup ürünlerimiz geçmişten beri sevilerek tüketilen gelenekselleşmiş bir yiyecek olan et döner üzerinedir. Döner ürünlerini sunan firmamız sunduğu ürünler büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Hizmetlilerimiz tamamen müşteri odaklı olduğu için ürünlerimizi müşterilerimizin talebi üzerine hazırlamaktayız.

Firmamız sizlere sunduğu ilk ürünü pilav üstü dönerdir. Özenle hazırlanmış pilavın üzerime özel yaprak dönerimizden yerleştirerek sunduğumuz bu ürün eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Bir diğer ürünümüz ise iskenderdir. Her yaştan insanın severek tükettiği İskenderlerimiz geleneksel tarzda hazırlayarak sunmaktayız. Firmamız sunduğu ürünlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalitesini artırmak için her ürününü günlük olarak taze bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Güvenli ürün sunan firmamız dana etinden oluşan dönerini yerli besi olan hayvanlardan oluşan etlerden tercih ederek sizlere güvenli bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Firmamızın bir önemli hizmeti ise kilo ile döner satışıdır. Farklı sebepler ile ihtiyaç duyduğunuz fazla sayıda ki döner ihtiyacınıza kilo ile birlikte satış yaparak yardımcı olmaktayız. Firmamıza gelemeyen müşterilerimiz için de alo paket servisimiz bulunmaktadır. Alo paket servisimiz menümüzde bulunan seçtiğiniz herhangi bir ürünü istediğiniz noktaya kadar getirerek sizlere ulaştırmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR