• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekspres Plaza

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sercan Kanbağlı - Erdal Kanbağlı - Asaf Kanbağlı

Firmamız, 1974 - 1992 yıllarında OTO TEM kolektif şirketi adı altında Gaziantep'in ilk otomatik oto yıkama makinesi ile yıkama, yağlama, detaylı temizlik hizmetleri, Petrol Ofisi ve Shell bayii olarak iki adet benzin istasyonu ile faaliyet göstermiştir.
1985 yılından beri SÜPER OTO A.Ş. Adı altında ikinci bir şirketimiz bulunmaktadır. Madeni yağ bayii, otobüs, kamyon, otomobil yıkama yağlama, kantar, motor test hizmetleri olarak 2002 yılına kadar hizmet vermekteydik.SÜPER OTO A.Ş. 2002'den beri yalnızca motor test olarak hizmet vermektedir.
1992'den beri EKSPRES OTO GALERİ, adı altında otomobil alım satımı yapmaktayız. 2003 yılından beri kendi tesisimizde EKSPRES PLAZA adı altında çalışmaktayız tesisimizin, giriş katında 2. El oto alım satımı (400 M² kapalı 300 M² açık) yapmaktayız. Birinci katımızda Aksigorta Acenteliğimiz bulunmaktadır. Alt katımızda ise (750 M² kapalı alan) madeni yağ bayii ve detaylı oto temizlik işi yapmaktayız. Firmamız Gaziantep'in 2. El otomobil sektörünün önde gelen firmalarındandır.
Otomobil sektörünün çeşitli branşlarında 30 yıldır faaliyet göstermekteyiz. İyi bir müşteri portföyüne sahibiz. Firmamız marka göstermeksizin 2. El ve sıfır otomobil alım satımı ile bölge halkına hizmet vermektedir. "Parolamız 2. Elde Güven"

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR