• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

El Emeği Damak Tadı

Adres :

Esenkent Bahçeşehir / İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gaye Topal

E-Posta Adresi :

gaye18@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 317 25 70

Whatsapp 2:

0 (533) 317 25 70

El Emeği Damak Tadı

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz El Emeği Damak Tadı ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte El Emeği Damak Tadı ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR