• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ela Tekstil

Adres :

Güzelyurt Mah.mehmet Akif Ersoy Cad. No: 8/3 Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Aktaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ela-tekstil@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 283 99 86

Ela Tekstil olarak İstanbul Esenyurt’ta faaliyet gösteren işletmemiz müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hizmet etmekte, müşterilerinin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayarak sektörün örnek firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir.

Profesyonel bir ekibe sahip olan işletmemiz Esenyurt tekstil giyim sektöründe atılımcı ve yeniliklere açık bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmekte, birçok firmanın çözüm ortağı olmaktadır. Ar-ge çalışmalarına büyük önem veren işletmemiz ürünlerinin imalatında gelişmiş teknolojiler kullanıyor. En son sistem makinelerde tasarım ve üretimler yapıyoruz.

İşletme olarak misyonumuz ürün ve kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin taleplerine en üst seviyede karşılık vererek beklentilerinin çok daha üzerinde sonuçlar çıkarmaktır. Bunun için tasarımdan üretime bir bütün olarak işlerimizi değerlendiriyoruz. En uygun, en doğru ve ekonomik çözümleri hızlı biçimde üretiyor, uzun vadede oluşacak problemlerin dahi üstesinden geliyoruz.

Polo tişört dikimi, tekstil ürünleri dikimi, kumaş dikimi, toptan tişört dikimi, lakos tişört dikimi, toptan kumaş dikimi ve daha onlarca farklı hizmeti işletmemiz bünyesinde bulabilirsiniz. Satışını yapacağınız, tanıtım için kullanacağınız, promosyon olarak kullanabileceğiniz, kullanacağınız her türlü tişört dikimini çok ekonomik fiyatlarda işletmemizden temin edebilirsiniz.

Satışını yapacağınız, işletmelerinizde kullanacağınız, promosyon olarak kullanacağınız kumaşları işletmemiz aracılığıyla elde edebilirsiniz. Uzman tasarımcılarımızdan gerekli tasarım desteğini alarak gerekli özelleştirmeleri talep edebilirsiniz. Markanıza, firmanıza, işlemenize özel ürünlere başarısını yıllar içinde kanıtlamış firmamız sayesinde sahip olabilirsiniz. Gerek dekoratif gerekse teknik tasarım ve üretimlere kaliteli biçimde sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR