• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Elegant Güzellik Merkezi ( Osmaniye Güzellik Merkezi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hatice Demir

reklam logosu
  • firma instagram

Güzellik ve kişisel bakım hizmetleri veren Elegant Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik merkezimizde ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere en ideal şekilde sunmaktadır. En hijyenik koşullarda sizlerin sağlığını önemseyerek uzman bir ekiple tüm hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Ticari kaygıdan uzam müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir güzellik merkezi olarak sizlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.

Osmaniye güzellik merkezi olarak faaliyet gösterdiğimiz ilimizde çokça rağbet edilen bir güzellik salonu olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti geniş yelpazede sizlerin istifadesine sunuyoruz. Sizlere hizmet verirken kullandığımız her ürün birinci kalitede olup sizler için en iyisidir. Salonumuzda her türlü teknik ve teknolojik donanıma sahip bir şekilde sizlerin hizmetindeyiz. Protez tırnak uygulaması, kırışıklık giderme, selülit tedavi, bölgesel zayıflama, masaj, gözenek sıkılaştırma, dudak renklendirme, lazer epilasyon ve daha pek çok hizmeti sizlerin istifadesine sunmaktayız.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerle kendinizi emanet edebileceğiniz emin eller olarak faaliyet göstermekteyiz. Güzelliğinize güzellik katan uygulamalarımızla yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Tüm hizmetlerimizi bize ulaşmanız için aradaki engelleri kaldırarak sizlere ulaştırıyoruz. Ticari kazancın ötesinde müşteri memnuniyetin ön planda tutan bir hizmet politikasıyla hareket ediyoruz. Bütçenize hitap eden uygun fiyatlar ve her daim yenilenen kampanyalarımızla sizlere ayrıcalıklar sunuyoruz. Güzellik ve kişisel bakım adına ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti tek bir platformda sizlerin istifadesine sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR