• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elektromotors

Adres :

Köşklü Çeşme Mah. Yeni Bağdat Cad. No: 311-a Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mikail Cengizoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

destek@elektromotors.net

Whatsapp 1:

0 (544) 454 41 25

Günümüz itibariyle “teknoloji çağı” olarak adlandırılan bir dönemde yaşamaktayız. Araç kullanımı da bu çağın hızlı değişimlerinden etkilenerek çok fazla çeşitlilik kazanmış durumda. Özellikle otomobil kullanımının popülaritesi bir hayli artmış olmasından ötürü trafik çilesi ve de insan sağlığını olumsuz etkileyen hareketsizlik gibi problemler de beraberinde artış göstermiş durumda. Bu yüzden insanlar daha özgür ve daha sağlıklı ulaşım araçlarına yönelmiş durumda. Bisiklet kullanımı da bu yönelimin bir sonucu olarak artış göstermiştir. Ekonomik şartlardan da dolayı elektrikli bisiklet veya motosiklet gibi araçların kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bizler de sizlere Gebze oto servis ve tamirhane sektörünün bir kuruluşu olarak elektrikli bisiklete dair her konuda hizmet vermekteyiz.

Firma olarak kuruluşumuzdan beri benimsemiş olduğumuz disiplin ve de samimiyet prensiplerimiz ile siz müşterilerimize elektrikli bisiklet ile uzun yol gitme ve performans artırma, menzil artırma, aksesuar, modifiye, elektrikli bisiklet tamiri, yedek parça, beyin tamiri ve de akü kontrolü gibi birçok konuda hizmet sunmaktayız. Elektrikli bisikletlerin tamiri veya modifiyesi özen ve ustalık isteyen araçlardır, bu yüzden biz personel kadrosu olarak profesyonellikten bir an bile uzaklaşmadan daima sizleri memnun edecek hizmetler sunmak çabasındayız.

Aracınız ile ilgili en ufak bir merakınız veya talebiniz olduğunda bizimle anında iletişime geçebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Güler yüzlü ve disiplinli çalışma ortamımız ile siz elektrikli bisiklet kullanıcılarını bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR