• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif Demir Photography

Adres :

Orta Mah. Karakas Cad 18 Kat 3 Daire Bartın -merkez Bartın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Demir

E-Posta Adresi :

elfdemir74@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 299 03 57

Whatsapp 2:

0 (544) 299 03 57

Whatsapp 3:

0 (542) 740 74 00
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilme sürecimizde ise en önemli konu olan takip işlemini hiçbir zaman aksatmamaktayız. Bartın şehrinde müşterilerimize diğer firmaların sunamadığı birçok hizmeti daha iyi ve kaliteli olarakElif Demir Photography firması olarak sunmaktayız. Bu durum da tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmamız sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.
Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz.
Bu durumda Düğün,Evlilik ve Photography sektöründe firmamızın diğer firmalarının önüne geçebilmesini ve her daim yeni müşterilerin bizim ile çalışmak istemesini sağlayan en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Siz de ihtiyacınız olan Düğün fotoğrafçısı, özel gün fotoğrafçısı, Drone çekimleri, Düğün hikayesi, ve Gelin Damat çekimlerinizi firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR