• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif File

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Aşcı

Yıllardır verdiğimiz hizmetle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Her türlü file satışlarımızla sizlerin huzurundayız. Kaliteyi ve sağlamlığı bir araya getiren file üretimlerimizi sizlere sunuyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz satışlarla siz müşterilerimizin bir numaralı tercihi haline geldik. Son derece işlevsel bir ürün satarak gündelik hayatta önemli ihtiyaçlarınızı gidermeye aracı olmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına yapmamız gereken her koşulu ilke edinerek güler yüzlü ve işinin ehli bir ekiple kurulduğumuz günden beri sizlere hizmet vermekteyiz. Yılların birikimini geniş ve daimi müşteri kitlesine sahip olarak taçlandırdık. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda siz müşterilerimizin bizlere olan teveccühü en büyük desteğimiz oldu.

İstanbul alışveriş sektöründe sizlere sunduğumuz hizmetlerle öncü firmalardan biri haline geldik. Önceliğimiz beklentilerinizin ötesinde hizmetlerle sizlerin gönlünü kazanmak oldu. Sunduğumuz geniş yelpazede file hizmetleri ve bütçenize hitap eden uygun fiyat koşulları ile her daim sizlerin yanında olduğumuzu gösterdik.

Gayretimiz sizlere daha iyi bir hizmet vermek olup bu yolda yapılması gereken her fırsatı kullanmaktayız. Firmamız; gölgelik ağ, kuş koruma ağı, halı saha fileleri, yük taşıma filesi, havuz güvenlik ağı, raf koruma filesi, kale ağları, inşaat koruma filesi, bölme filmesi, balkon koruma filesi, file iplik satışları ve daha aklınıza gelebilecek pek çok ağ ve file satış hizmetleri ile sizlerin huzurundadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR