• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Elit Halı Koltuk Yıkama

firma adresi

Adres :

Şingah Mahallesi İbni Sina Caddesi No : 48 Bayburt » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Küçük
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (507) 769 69 25

reklam logosu
  • firma instagram

Elit Halı Koltuk Yıkama, Bayburt Merkez'de faaliyet gösteren bir temizlik firmasıdır. Uzun yıllara dayanan deneyimiyle, müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı ilke edinmiş olan firmamız halı, koltuk, yatak, perde ve sandalye gibi ev tekstili ürünlerinin temizliği konusunda uzmanlaşmış olup müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir.

Elit Halı Koltuk Yıkama sadece temizlik hizmeti sunmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerine danışmanlık ve önerilerde bulunarak evlerinin ve iş yerlerinin daha sağlıklı ve ferah bir ortama sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedefleyen bir anlayışla hareket etmektedir.

Firmamızın temel prensibi, müşteri memnuniyetini sağlamak ve hijyenik bir yaşam ortamı sunmaktır. Bu doğrultuda, kullandığımız teknolojik ekipmanlar ve profesyonel temizlik ürünleriyle, müşterilerimize en etkili temizlik çözümlerini sunmaktayız. Elit Halı Koltuk Yıkama olarak, müşterilerimizin sağlığı ve konforunu daima ön planda tutmaktayız.

Bayburt halı yıkama sektöründe firmamızı tercih eden değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli temizlik hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Her bir müşterimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyor, temizlik işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ev ve iş yerlerindeki temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz.

Elit Halı Koltuk Yıkama olarak kalitemizden ödün vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı daima titiz bir şekilde yürütmekteyiz. Temizlik sektöründeki lider konumumuzu koruyarak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR