• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Elit Pansiyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sadi Çetin / Aynur ÇetinTire Elit Kız Öğrenci Pansiyonuşehir merkezindeki konumu ile öğrencilerimize ulaşım yönünden büyük kolaylık sağlamaktadır. Şehrin en önemli ana caddesine 50 metre mesafede, Belediye Hizmet Binasına 50 metre, Şehirleri arası otobüs durağına, Tire Kutsan Meslek Yüksek Okulu'na, Öğretmenevi'ne 100 metre mesafede, Seha Gidel Kültür ve Sinema salonuna sadece 30 metre, Tire Şehir Sineması'na 10 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Yurdumuzda güvenlik ve hijyen ön planda tutulmakta, öğrencilerimizin rahat, güvenli ve sağlıklı, ailelerinin de huzurlu olabilmeleri için titizlikle öngörülen prensiplere bağlı kalınmaktadır. Yurt binamız ve odaları düzenli ve sürekli olarak profesyonel temizlik personeli tarafından kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Yurt giriş-çıkışları 24 saat boyunca güvenlik kameraları ile sizlerin güvenliği için izlenmektedir.

Öğrencilerimizin mükemmel biçimde hizmet almaları için yurt prensip ve kuralları titizlikle uygulanmaktadır. Ortak kullanım alanlarından yararlanmak ta yazılı kurallara tabidir.

Yurdumuz M.E.B tarafından istenen depreme dayanıklılık raporuna sahiptir. Jeneratör, paratoner, yangın alarmı, yangın merdiveni ve acil aydınlatma sistemleri bulunmaktadır.

Yönetim kadromuzda gündüz müdür ve yardımcısının yanı sıra, öğrencilerimizle sürekli ilgilenebilmek ve her sıkıntılarında yanlarında olabilmek maksadıyla geceleri müdirelerimiz yatılı olarak görev başında bulunmaktadır

Odalarımızda duman dedektörü, yurdumuzda etüt salonu, TV odası, Fitnes Ekipmanları, evinizi aratmayacak rahatlıkta dizayn edilmiş, ferah ve huzurlu yemek salonu bulunmaktadır.

2, 4 ve 6kişilik olmak üzere 3 ayrı tipte toplam 87 konaklama kapasiteli 17 odamız bulunmaktadır.

Her odamızda odadaki öğrencilerin ihtiyacını karşılayacak şekilde dolap, çalışma masası ve sandalye bulunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR