• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elitte Pastaneleri

Adres :

Merkez: Paşaalanı Mah. Çengel Cad. 28/a Karesi / Balıkesir -- Şube 1 : Gümüşçeşme Mah. Cengiz Topel Cad. 17/b Altıeylül / Balıkesir -- Şube 2 : Kuvayi Milliye Mah. Ertuğrul Gazi Cad. 17/a Karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vahdettin Şen

E-Posta Adresi :

vahdetsen10@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 708 79 09

Kim sevmez ki nefis tatlıları, harika pastaları ve lezzetli unlu mamulleri? Bir pastanede bulabileceğiniz her ürünü sizler için sunuyoruz. En kaliteli ve lezzetli malzemeler ile sizler için üretilen çeşit çeşit lezzetlerimizi çok beğeneceksiniz. Kahvaltılarınızı güzelleştirecek unlu mamuller, özel günlerinize yaraşır yaş pasta ve kuru pastalar, tadı damağınızda kalacak enfes şerbetli tatlılarımız ve daha çok fazlasını bulabileceğiniz pastanemizde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Memnuniyetinizi en üst noktada tutmak için özverili çalışmalar gerçekleştirmekte olan ekiplerimiz, görüş ve önerilerinize daima önem vermekte, ihtiyacınız olan ürünleri sizlere ulaştırmaktadır. Damak zevkinize en iyi şekilde hitap edecek türlü lezzetlerimiz ile sizleri beklemekteyiz.

Elitte Pastaneleri olarak hizmet verdiğimiz 3 şubemiz ile daha geniş kitlelere ulaşmak için daima özveriyle çalışmaktayız. Kullandığımız kaliteli ve taze ürünlerimiz sayesinde enfes lezzetler deneyimleyebilir, huzurlu ortamlarımızda gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında deneyimli çalışanlarımız lezzetlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmak için ellerinden geleni yapmaktadır.

Sağlığa uygunluk kurallarına en iyi şekilde uyduğumuz işletmelerimizde, sizler için her şeyin en iyisini sunmak için gösterdiğimiz çaba, bizleri Balıkesir pasta ve pastane alanında, şu anda bulunduğumuz yüksek konuma taşımıştır. Çok sevilen dondurmalarımız, çeşit çeşit lezzetli şerbetli tatlılarımız, unlu mamullerimiz ve kişiye özel tasarımlarla hazırlanan doğum günü veya etkinlik yaş pastaları, tazecik kuru pastalarımız ile hak ettiğiniz lezzetleri deneyimlemeniz için sizleri bekliyoruz. Siparişleriniz için lütfen bize ulaşın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR