• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elmadağ Organik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Güngör

Elmadağ Organik işletmemiz birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak Ankara Elmadağ’da faaliyet göstermektedir. Ankara alışveriş sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşterilerimizin iyi bir yaşam sürmelerini önceliyoruz. Sağlıklı yaşamın yolu da sağlıklı beslenmekten geçmektedir. Günümüzde her ne kadar lezzetlere ulaşmak kolay gibi görünse de sağlıklı, doğal besinlere ulaşmak çoğu kişi için zor olmakta, bu yüzden de sağlıksız gıdalarla beslenme ortaya çıkmakta, sonrasında da sorunlar baş göstermektedir.

Firmamız bölgemizde ilk günden itibaren organik ürünleri tercihe sunmakta, aradığınız ve özlediğiniz lezzetleri sizlerle buluşturmaktadır. Çok geniş bir ürün seçeneği sunduğumuz alanda ürünlerimizin tamamı organiktir ve kendi tüketmediğimiz ürünleri kesinlikle müşterilerimize sunmuyoruz. Bu yüzden gönül rahatlığıyla ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Elmadağ Organik olarak ülkemizin her bölgesinin benzersiz lezzetlere sahip olduğunu biliyoruz. Bunları ülkemizin dört bir tarafından buluyor, getiriyor ve en doğal, en lezzetli ve en sağlıklı gıdaları tüketime açıyoruz. Ürünlerimizin malzemelerinin tedarikinden hazırlanmasına, stoklanmasına ve ambalajlanmasına kadar her aşamayı özenle takip ediyoruz. Hiçbir şekilde katkı maddelerine ya doğallığını bozacak unsurlara yer vermiyoruz.

İşletme olarak her damak zevkine hitap edebilmek adına çok geniş bir lezzet yelpazesi sunuyoruz. Yöresel ürünler siparişlerinizi eksiksiz karşılıyoruz. Keçiboynuzu pekmezi, tereyağı, karadut pekmezi, bal, tulum peyniri, çam kozalağı pekmezi, eski kaşar ve çok daha fazlasını en lezzetli halleriyle, bütçe dostu fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR