• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elmadağ Taksi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vasfi Pehlivan

Elmadağ Taksi firmamız Ankara Elmadağ’da faaliyetlerine devam etmekte, bölgenin en köklü taksi durağı olarak hizmet vermektedir. Yıllar önce ilk yola çıktığımız andan itibaren kurucu ilkelerimizden taviz vermeden ilerliyor, sürekli kendimizi geliştirerek ticari taksi ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyoruz. Herkesin her zaman şahsi araç sahibi olmasının mümkün olmadığı günümüz şartlarında ihtiyaç sahiplerinin en yakın çözüm ortağıyız. Elmadağ’ın her neresinde taksi ihtiyacınız olursa olsun kendinize en yakın taksi durağı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bir telefon mesafesinde bulunuyor, 7/24 aralıksız hizmet veriyoruz. Dolayısıyla zaman, mekân fark etmeksizin tarafımıza ulaşabilir, taksi ihtiyacınız olduğunu belirterek dakikalar içinde adresinize ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Ankara taksi sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yenilikçi bir hizmet anlayışına sahibiz. Çünkü sektörümüzde her gün yeni gelişmeler yaşanmakta, ihtiyaçlar ve tercihler değişmektedir. Bizler de daima en modern taksi çözümlerini sizlere ulaştırmak için tamamı son model, özel olarak donatılmış, her ihtiyaca karşılık verilecek, bakımları, temizliği düzenli yapılmış, güvenle seyahat edebileceğiniz araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızı her biri taksi alanında yetişmiş, eğitimli, deneyimli, bölge sokak ve caddelerine hâkim, kendilerini sürekli geliştirmekte olan bir kadroya emanet ediyoruz. Güler yüzlü hizmeti istisnasız bütün müşterilerimizle buluşturan çalışanlarımız ile kalitenin ve güvenin vazgeçilmezi oluyoruz.

Firma olarak çarşıya, hastaneye, okula, otogara, merkeze ve diğer bütün noktalara acil taksi ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilir, ekonomik çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR