• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Elmalı Sigorta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selim Elmalı

reklam logosu
Sigortacılık mesleğine bundan 35 yıl önce Hüsamettin ELMALI’nın kendi adına açtığı trafik müşavirliği ile başladık. Babamızın vefatından sonra biz 2. kuşak olarak faaliyetimizi sürdürdük. Babamızdan öğrendiğimiz değerleri eğitim ve tecrübemizle geliştirdik. Türkiye’nin en köklü sigorta şirketi Anadolu Sigorta ile başladığımız sektöre daha sonra Genel Sigorta’yı da ekledik. 2005 yılında açtığımız 2. şubemiz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Şirketimizin konusunda deneyimli uzmanları, kurumların ve kişilerin fiziksel değerlerini ve sorumluluklarını olası risklere karşı güvence altına almadan önce; risklerin tanımlanması ve analiz edilmesi, potansiyel hasarların değerlendirilmesi ve risklere karşı uygulanacak koruma yöntemlerinin belirlenmesi amacıyla çalışmalar yapmaktadır.Şirketimiz, Türkiye'nin en saygın, güvenilir ve lider iki sigorta şirketi ile çalışmakta, kişi ve kurumlara teminat kapsamı ve fiyat açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmakta ve rekabet üstünlüğü sahip bulunmaktadır.

Sigorta yönetimi; riske göre özel şartların belirlenmesi ve sigorta şirketi alternatifli teklif çalışmalarıyla başlatılmakta, teklifin onaylanmasından sonra ise, poliçelerin en kısa sürede ve ücretsiz teslim edilmesiyle devam etmektedir.

Hasar anından itibaren, hasarın niteliği, hasarın giderilmesini organize ederek hasarları yönlendirir ve sonuçlandırırız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR