• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elmas Aktif Yaşam Beslenme Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayten Elmas- Mehmet Elmas

Elmas Aktif Yaşam Beslenme Merkezi olarak Denizli merkezde faaliyet göstermekte olan merkezimiz, sektör içerisinde sürekli kendini geliştirerek müşterilerine her zaman daha iyiyi ve daha kaliteliyi sunma çabasındadır. Bu kapsamda bütünsel bir bakış açısıyla kişiye özel beslenme ve yaşam programları hazırlıyor, müşterilerimizin günlük hayatlarında küçük değişiklikler yaparak daha kaliteli bir hayat yaşamalarına yardımcı oluyoruz.

Beslenme ve yaşam programlarımız insanın doğasına uygun, bilimsel araştırmalarla onaylanmış kilo yönetimlerinden oluşmaktadır. Denizli danışmanlık sektöründe ortaya koymuş olduğumuz uygulamalarla danışanlarımızın daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyoruz.

Merkezimiz thermo tablet yağ yakıcı, aşağı kilo kontrolü, kişiye özel beslenme programı, shake ile 21 günde değişim, yukarı kilo kontrolü, shake ile beslenme, aktif yaşam danışmanlığı hizmetlerimiz veriliyor. Ücretsiz kilo analiz hizmeti ile bireysel olarak kilo kontrolü yapıyor, ona göre kişiye özel beslenme programları çıkarıyoruz. Kişinin kilo durumuna göre ek gıdalara müracaat ediyor, diledikleri yaşam konforuna en kolay yoldan kavuşmalarına öncülük ediyoruz.

Beslenme merkezimiz beslenme programlarında Herbalife ürünlerini tercih ediyor. Herbalife, 1980 yılından bu yana dünya çapında satışı yapılan bir markadır. Bugün 90’ın üzerinde ülkede ürünleri kullanıcılarla buluşmakta, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Shake’ler, atıştırmalıklar, takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri markanın ürün grupları arasındadır. Herbalife ürün satışı bağımsız Herbalife üyeleri aracılığıyla yapılmaktadır ve merkezimiz Denizli Herbalife bağımsız üyesi olarak ürün satışı ve tanıtımı yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR