• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elsam Halı Saha

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Doğan

Günümüz dünyasında futbolun konumu çok özel bir yere gelmiştir. Spor branşları arasında en popüleri olan futbol kimileri için bir zevk, kimileri için de bir yaşam biçimidir. Firma olarak bizler de insanların zevklerini ve yaşam biçimlerini doyasıya yansıtmaları için halı sahamızda siz değerli müşterilerimiz için gece ve gündüz seansları olmakla birlikte hizmet vermekteyiz.

Firma olarak bütün temizlik kurallarına uyduğumuzdan hiç şüpheniz olmasın. Her maç sonunda kullanılan bütün futbol ekipmanlarımızı temizleyip, yeni gibi sizlere takdim ettiğimizi bildirmekte fayda var.

Arkadaşlarınızla ya da kalabalık aile üyelerinizle bizlerden yer ayırtıp, doyasıya ter atıp doyasıya eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda bu eğlencenizin daha da gerçekçi olmasını sağlamak için bir tane de tarafsız hakemimiz ile oyununuzun adil oynanmasına fayda sağlamış oluyoruz.

Ayrıca, halı sahamız normal standartlarda olup, uygun suni çimlerle tasarlanmıştır. Çimlerimiz elverişli olduğundan dolayı zarar görmesi biraz güçtür. Bu yüzden sahadaki motivasyon arttığı için mücadelenin de sınırı üst seviyededir.

Ücret konusunda da çok uygun fiyata bu hizmeti sizlere sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Öğrenci tarifeleri mevcuttur. Aynı zamanda Adana spor hizmet sektörü bazında futbol okulları da halı sahamızdan pozitif yönde faydalanabilirler.

Son olarak sizler de futbol tutkunuzu ve yeteneğinizi halı sahamızda keyifli dakikalar geçirerek gözler önüne serebilirsiniz. Randevunuzu alın ve gerçek futbolu yaşamaya başlayın. Firmamızı şimdiden tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR