• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Elvan Pastanesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fahri Elvan

  • firma fb
  • firma instagram

Otantik Avrupai görünümdeki şehrin kalbi Beyoğlu’nda havadar açık mekânımız ve güler yüzlü personel kadromuz ile Elvan Pastanesi olarak size sıcak bir pasta cenneti rüyası yaşatıyoruz. Hayatınızda bir kez yaşadığınız düğün, buluşma, çeşitli organizasyonlarınızı ve özel günlerinizi elimizin titizliği ve şirin lezzeti sayesinde kişiliğinizi odak noktası haline getirecek özel pasta yapımlarımızla üstelik sağlıyoruz. Sizler için unutulmaz ürünler ve hatıralar sunuyoruz.

Beyoğlu pasta ve pastane alanında deneyimli şeflerimizin hazırladığı popülaritesi yüksek olan her çeşit tatlı, aperatif yemek ve unlu mamullerimizle, şevkle dokunmuş, işçilikle bezenmiş dekorasyonlarımızla en lezzetli ve gözünüze hitap eden ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Yan yemeklerimizle ve adından yıllarca söz ettirecek enfes tatlılar ile bu işin bir sanat olduğu ideolojisi ile damaklarınızda taht kurabilmek adına çalışıyor ve damak tutkunuzu geliştirmeye büyük bir katkı da biz sağlıyoruz. Anne eli değmiş gibi baş döndürücü kıvam ve tattaki ürünlerimizi misafirlerinize gönül rahatlığıyla sunabilin diye gayret gösteriyor, mutfağın yeni hakimini siz ilan ediyoruz.

Günlük kullanıma uygun kafe özelliğimiz ile özlem duyduğunuz Cihangir çocukluk anlarınıza dönebileceğiniz, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla muhabbetinize ortak olacağımız bir mekân oluşturmuş olmaktan onur duyuyoruz.

Yıllar boyunca müşterilerimize karşı çizgimizi bozmadan işimizi yapmaya devam ediyoruz. Bunun verdiği zevk ve tecrübemiz ile yolumuzda başarı ile her geçen gün sınırlarını yükselten, ürün çeşitliliğini genişleten, siz değerli misafirlerimizi daha memnun uğurlayan bir işletmeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR