• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elysium Baby Spa & Kadın Masaj Merkezi

Adres :

Raufbey Mahallesi 9545 Sokak No: 5/a Yaşam Plaza İş Merkezi A Blok: 3/ D: 20 (5. Noter Alt Sokağı) Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Tuğba Türk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 148 25 80

Sağlık ve rahatlığın ortak adresi Elysium Baby Spa & Kadın Masaj Merkezi birmilyonnokta.com adresinden ulaşıma açıktır. Merkezimiz sağlığı ve huzurlu bedensel rahatlamaları bir arada sizlere sunmaktadır.

Şık, hijyenik ve konforlu alanlarımızla Osmaniye sağlık sektöründe kapımız sizlere daima açıktır. Tutkunu olacağınız masajın size sağladığı faydalarla en iyi şekilde sizleri merkezimizde ağırlıyoruz. Firmamız deneyimli ve eğitimli elemanlarla hizmet vermektedir. Sizin ve bebeğiniz ortak faaliyetlerde bulunacağı alanlarımız mevcuttur. Ortak, kaliteli ve eğlenceli aktivitelerle güzel vakitler geçirmeniz için çalışıyoruz. Bebekleriniz için suda dans hareketleri onların bedenleri için son derece rahatlatıcı ve sağlıklı olacaktır. Hidroterapi hizmetimizi de sizlere sunuyoruz. Bedensel gelişimleri destekleyen terapileri sağlıyoruz. Çalışanlarımızın her birinin ayrı özen ve hassasiyetiyle sizlere hizmet veriyoruz. Bölgesel veya vücut masajlar uygulayabiliyoruz. Vücudunuza güzellik ve sağlık veren süt banyolarını da hizmetinize sunuyoruz.

Sahip olduğunuz ağrılar ve rahatsızlıklardan merkezimizde kısa vadelerde kurtulabilirsiniz. Size özel ve size uygun masaj yöntemini tamamen ihtiyacınıza göre belirliyor ve çözüm önerileri sunuyoruz. Kullandığımız malzeme ve araçların hem kalitesine hem de temizliğine çok dikkat ederek hizmet veriyoruz. Kaliteli yağlar ve son yeniliklerin getirdiği araçlarla sizde farkı hissedeceksiniz.

Merkezimizde sizlere sunulan her hizmette etik kurallara sizinle aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Endişelerinizden arınacağınız güvenli alanlarla hizmet veriyoruz. Kadınlar ve bebeklere özel spa ve masaj merkezimizle sizin her daim yanınızda ve hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR