• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emek Et Mangal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sami Türk

Emek Et Mangal firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Eskişehir restoran sektöründe hizmet veren firmamız Emek Et Mangal firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere günün tüm öğünlerinde hizmet sunan firmamız geniş hizmet menüsü ile dikkat çekmektedir.

Firmamız sizlere sunduğu geniş menünün yanında müşteri memnuniyetine de büyük bir önem vermektedir. Müşteri memnuniyetinin verdiğimiz önemden dolayı sizlerin istek ve talepleri bizim için son derece önemlidir. Sizlerin istek ve taleplerine göre de ürün hazırlayabilen firmamız aynı zaman da bu özelliği sayesinde hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Sizlere çok geniş bir ürün yelpazesi sunan firmamız sizlere sunduğu tüm ürünleri taze bir şekilde üretmekte ve sizlere böyle sunmaktadır. Sizlerin sağlığı açından da hiçbir şeyden kaçmayarak ürünlerimizde en üst kalite malzemeleri kullanmaktayız. Yine sizlerin sağlığı için ürettiğimiz tün ürünleri hijyen açısından en üst seviyede olan alanlarda üretmekteyiz.

Bizimle birlikte çalışan tüm arkadaşlarımız da müşteri memnuniyetinin ve sağlık konusunun bizim için ne kadar önemli olduğunu bilip buna uygun bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bu sebeple de sizlere sunduğu tüm hizmetleri uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR