• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emek'çe Güzellik Salonu

Adres :

Tepe Mah. 61. Sok. No: 18/1 ( Karen Pastanesi Üstündeyiz ) Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emek Küçüker

E-Posta Adresi :

emekkucuker@gmail.com

Firmamız; Muğla güzellik merkezi sektöründe yenilikçi ve ilkeli bir bilinçle siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacı ile sektörde kapılarını açmıştır. Sektörde kapıları açtığımız günden bu güne kadar daima kendini yenileyen güzellik ve estetik uzmanı kadromuz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel makyaj hizmetleri başta olmak üzere saç ve kaş tasarımı, manikür, pedikür ve kalıcı oje uygulamaları, sir ağda ve bölgesel ağda işlemleri gibi oldukça geniş biz hizmet yelpazesinde çalışmaktayız.

Güzellik merkezi olarak etik ve ahlaki değerlerden taviz vermeden, yaptığımız işin sorumluluklarının bilincinde olarak sezonun en trend uygulamalarını siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Bununla birlikte merkezimizde çalışan tüm kadromuz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahiptir.

Güzellik merkezimiz gerek bulunduğu konum gerek sıcak ve samimi ortamı sebebiyle bölgenin en çok tercih edilen salonlarından biridir. Salonumuzda hizmetteki kaliteyi arttırmak amacı ile faaliyet alanımızdaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Merkezimizin kuaförlük bölümünde yüz hatlarınıza ve kişiliğinize uygun saç kesimi, her türlü saç bakımı, perma, balyaj, röle gibi işlemler ve klasik ya da modern topuzlar, saç örgüleri yapılmaktadır. Kişisel bakım bölümünde ise profesyonel makyaj, manikür ve pedikür, sir ağda işlemleri uygulanmaktadır.

Güzellik merkezimizin amacı siz değerli müşterilerimizin kişisel bakım ve estetik alanlarındaki istek, arzu ve beklentileriniz profesyonel bir şekilde karşılamaktır. Bununla birlikte çalışanlarımızın mesleki açıdan ilerlemelerine olanak sağlamak ve onları daha iyi yerlere taşımak bir diğer çalışma önceliğimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR