• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Emin Koltuk Yıkama Sultangazi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Emin Sökmen - Veysel Sökmen

  • firma fb
  • firma instagram

Firmamız; İstanbul temizlik sektöründe ileri teknoloji buharlı makinalar ile koltuk, çekyat, kanepe, yatak ve sandalye gibi mobilyalarınıza temizlik hizmetlerini sunmak amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre atılma amacımız kendi imkan ve olanaklarınız ile temizlenmesi mümkün olmayan ev ve araç koltuklarınızın temizlik ihtiyaçlarına cevap vermektir. Dolayısıyla firmamız; sektöre adım attığımız günden bugüne kadar kullandığımız ileri teknoloji cihazlar ve anti bakteriyel temizlik maddeleri ile en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Firmamızın temel prensibi daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız olmuştur. Bu anlayışımız ekseninde her zaman plan ve program dahilinde çalışarak siz müşterilerimize hizmet sunduk. Sunduğumuz hizmetlerde en makul fiyatlar ve en uygun ödeme koşulları ile müşterilerimizi memnun etmeye çalıştık. Firmamızın alanında deneyimli çalışma ekibi ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Müşterilerimiz bizimle irtibata geçtikten sonra çalışma ekibimiz tüm teçhizatı ile verilen adrese gider. İleri teknoloji ürünü buharlı makineler ile koltuk, sandalye, çekyat, yatak vb. mobilyalarınızın temizliklerini titizlik ile yapar. Temizlik esnasında kullandığımız temizlik malzemelerimiz anti bakteriyel ürünlerdir. Çalışma ekibimiz en kısa sürede en etkin ve en kaliteli hizmeti sunar.

Firma olarak amacımız faaliyet alanımızda rekabet ortamını arttırmak ve bu rekabetin yarattığı şart ve koşullarda müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktır. Bunun için pek çok yıkama firması arasından sağlık odaklı hizmet anlayışımız ile sıyrılarak çıtayı daha yükseklere çıkartmayı hedefliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR