• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emin Yapı Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Emin Tayfur

Mersin iç dekorasyon sektöründe verdiğimiz hizmetle bugüne kadar değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başardık. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermeyerek değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede yıllardır sektörün güvenle tercih edilen ismi olmayı başarıyoruz.

Tarsus’ta bulunan firmamız ev ve iş yerlerinizin yer döşemesini, duvar kaplamasını, ünite tasarımı ve montajını, tavan tasarımı ve montajını yapmaktadır. Çeşitli modellerimiz arasında istediğiniz renk ve tasarımla hizmet verirken kişiye özel tasarımlar da yapmaktayız. İstediğiniz alana özel tasarımlarımızla sizlere kullanışlı bir ortam oluştururken dekorasyonunuzu tamamlamaya özen gösteriyoruz.

Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Alanında uzman ekibimizle birlikte çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Yüksek kaliteye sahip ürünlerimizle çalışmalarımızı sürdürürken firmamızda bu ürünlerimizin satışını da yapıyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda yüksek kaliteye sahip ve uygun fiyatlarla sunulan bu ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ekibimizin tecrübe sahibi olması sayesinde kaliteli işçiliğimizle sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yıllardır kendimizi geliştirerek bugünkü halimizi aldık. Değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz ve sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip edeceğiz. Bu yenilikler doğrultusunda sizler için en iyi hizmeti sunacağız. Çalışkan, azimli, hızlı, güler yüzlü, samimi, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle birlikte Emin Yapı Dekorasyon olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR