• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emine Kızılağıl Beauty

Adres :

Atatürk Mahallesi Ahmet Mert Sokak No: 4 D: 1 ( Ümraniye Metro Çıkışı) İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Kızılağıl - Sevgi Aydoğdu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 856 57 58

Whatsapp 2:

0 (530) 497 23 58

Emine Kızılağıl Beauty muhteşem güzellik tasarımlarının en özel adresi şimdi birmilyonnokta.com iş ortaklığında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Güzellik ve bakım uygulamaları sürekli olarak kendini yenilemekte ve son moda işlemleri çatısı altında toplamaktadır. Bizlerde hizmet verirken en güncel uygulamaları takip ediyor değerli müşterilerimiz için ulaşılabilir hale getiriyoruz. Uzman güzellik personellerimiz istediğiniz güzellik ve bakım uygulamalarını büyük bir özenle sizlerin istediği biçimlerde gerçekleştirmektedir.

Kalıcı oje, ipek kirpik, kaş pudralama, kaş tasarım, protez tırnak, dudak renklendirme işlemleri güzellik merkezimizde yapılmakta olan uygulamalardır. Oje ve protez tırnak tasarımları tarzınızı tamamlarken kaş ve kirpik tasarımlarıyla güzelliğinize güzellik katacaksınız. İstanbul güzellik merkezi işletmeleri arasında müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahip olmamız bizleri rakiplerimizin önüne geçirmektedir. Beklentilerinize ve sorunlarınıza pratik ve kalıcı çözümler sunan müşteri temsilcilerimiz ile istediğiniz uygulamaları bizlere belirtebilmektesiniz.

Kullandığımız güzellik malzemeleri sizlerin ciltleri ile tam uyumludur. Yan etkilerinin ve özelliklerinin bakanlıkça geçerli standartlara sahip olmasına özellikle dikkat etmekteyiz. Güzellik merkezimiz her türlü işlemden sonra dezenfekte edilmekte ve temizlik prosedürlerine uygunluk göstermektedir. Personellerimiz güzellik eğitimlerini tamamlamış işinde yeterli donanıma sahip kişilerdir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışlarından asla taviz vermeden çalışmaktadırlar. Sürekli olarak yenilenen hizmetlerimiz ile ilgili avantajlı kampanyalardan yararlanmak isterseniz sosyal medya adreslerimiz üzerinden bizleri takip edebilirsiniz. Güzellik hizmetlerinin en kaliteli uygulamalarını denemeniz için sizleri merkezimize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR