• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emir Yaldız Yumurta

Adres :

Doğantepe Köyü Sakarya » Geyve

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emir Yaldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 564 37 77

Emir Yaldız Yumurta

Her zaman en modern araçları kullanan ve uygulamalara kendini adapte eden bir firma olarak gıda sektörünü de yönlendirip sektörü çok daha ileri noktalara taşıyan bir firma olmayı başarıyoruz. Pek çok firmanın bu aşamada yaşadığı yanılgıların hiçbiri ile karşılaşmamak adına personelimizi en iyi şekilde korumak için iş güvenliği konusundaki tüm tedbirleri alarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İnsan sağlığını ve çevre sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir müdahaleye yer vermeyen firmamızda sıkı sıkıya bağlı olduğumuz bu ilkelerle sürdürülebilir bir şekilde gelecek nesillere de yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefliyoruz. Yasal olarak tüm gereklilikleri yüksek standartlar çerçevesinde yerine getiren firmamızda siz müşterilerimizden aldığımız güvenle birlikte sizin de yararlanabileceğiniz kazanımlar haline getiriyoruz.

İlk kurulduğumuz günden bugüne gelmemizde payı çok büyük olan kurucu ekibimizin yanı sıra bugüne kadar yöneticilik yapmış olan deneyimli ekibimiz ve hali hazırda firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm teknik personelimizle birlikte büyük bir aile olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her birinin çalışma ortamından duyduğu memnuniyetten emin olacak şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerin karşılığını siz müşterilerimizin olumlu görüşleri ile alıyoruz.

Ana hedefimiz olan gıda sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR