• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emirdağlı Adaklık Kurbanlık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Güllü - Yunus Güllü

Firmamız, adaklık ve kurbanlık hayvan yetiştiriciliğindeki profesyonel hizmet anlayışı ile Antalya hayvancılık sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü personelimiz, müşteri memnuniyetini amaç edinen temel ilkemiz ve geçmişten gelen tecrübemizle siz kıymetli müşterilerimize sektöre adım attığımız günden beri hizmet sunmanın haklı gururunu daima yaşadık.

Doğal ortamlarda yetiştirilen hayvanlarımızın düzenli bakımı ve sağlık kontrolleri veterinerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bununla birlikte tüm hayvanlarımızın Tarım ve Köy İşleri İl Müdürlüğü’nce kayıtları tutulmaktadır. Adaklık veya kurbanlıklarımızı çiftliğimizi ziyaret ederek görebilir ve seçebilirsiniz.

Kesim işlemlerimiz için kasaplık hizmeti de sunmaktayız. Kesimlerimiz temiz ve hijyenik ortamlarda gerçekleştirilir.

Adaklık ve kurbanlık keçi, koç, koyun, kuzu, dana gibi küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarımız İslami kurallara uygun bir şekilde, dini vecibeleri yerine getirilerek kesimi yapılır ve parçalara ayrılır. Kesim esnasında bulunamamanız durumunda vekalet sistemi ile kesim yapmaktayız. Talebiniz doğrultusunda kesimin saniye saniye video çekimini de yapmaktayız. Kesimi yapılan büyükbaş hayvanlar taleplerinize göre istenilen şekilde pay edilir. Pay edilen hisseler özel koli içerisinde paketlenerek verilen adrese veya adreslere teslimatı yapılır.

Adaklık kurbanlarınızın kesimi yapıldıktan sonra bir hayır kurumuna bağışını dilerseniz; vekalet ile kurbanlarınızı kesip istediğiniz kuruma bağışını makbuz karşılığı yapmaktayız. Makbuz ve teslimat tutanaklarını da size kolayca ulaştırıyoruz.

Ayrıca uygun fiyat seçeneklerimiz ile kapıda ödeme ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun için sitemizde verilen numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Misyonumuz tüm talep ve isteklerinize en hızlı çözümü sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Vizyonumuz sektörün en çok tercih edilen firmalarından olmak ve sektördeki rekabeti arttırmak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR