• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emlak Ofis

Adres :

13 Mart Mahallesi 9/1 Sokak Mardem İşhanı No: 5/d Artuklu Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmetnur Çalhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 274 14 47

Whatsapp 2:

0 (542) 147 15 47

Whatsapp 3:

0 (544) 271 05 60

Emlak Ofis birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere talep ve beklentilerinizi karşılayacak emlak hizmetleri sunmaktayız. Emlak ofisimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ticari kaygıdan uzak bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Alım satım emlak işlemlerinde sizleri kaygılarınızdan kurtaran pratik ve hızlı çözümler sunuyoruz. Her türlü emlak alım satım işlemlerinde danışmanlık hizmetleri vererek doğru kararlar almanıza yardımcı olmaktayız. Emlak işlemlerinde deneyimli ve uzman bir ekiple sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Profesyonel hizmetler almak için müracaat edebileceğiniz en iyi adres olarak huzurunuzdayız.

Mardin emlak sektöründe verdiğimiz nitelikli hizmetlerle öncü firmalar arasında yer alıyoruz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesine hitap ederek verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Emlak danışmanlık hizmetlerimizle kurulduğumuz ilk günden beri ilerleyerek yolumuza devam ediyoruz. Emlak işlemlerinde müşterilerimizi zararlı değil karlı çıkarıyoruz. Akıllı çözümler ile doğru kararlar almanızı sağlıyoruz. Kiralık ofis ve daireler, arsalar ve daha pek çok satılık ve kiralık konut ve arsaları sizin istifadesine sunuyoruz.

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde ve ilimizde önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Sizler de emlak hizmetlerinde güvenilir bir adres arıyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Tüm hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimizin karşılığı olarak sizlere sunduğumuz fiyatlar en makul düzeydedir. Bizlere ulaşmanız için aradaki engelleri kaldırıyoruz. Hızlı ve pratik bir şekilde en kaliteli emlak danışmanlık hizmetlerini istifadesine sunuyoruz. Emlak ofisimizde sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR