• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Enes Dekorasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aydoğan Özkan

Enes dekorasyonmantolama , iç ve dış cephe kaplama alanlarında faaliyet göstermektedir. Uzman kadrosu ile 2500 m2 kapalı alanda cnc tezgahlarda üretim yapan firmamız sektördeki gelişmeleri takip ederek kendini sürekli yenilemektedir.
Ürünlerimiz yapısı, kaplaması ve malzemesi ile montaj kolaylığı sağlamakta, her türlü hava şartlarına olan uyumu, yağmur, kar, nem, sıcak, soğuk gibi korozyona sebep olan dış etkenlere dayanıklılığı ile binanızın ömrünü uzatmaktadır.
Ürünlerimizin imalatında kullanılan malzemelerin hafifliği ve esnekliği, bina oturmaları, deprem gibi yapıyı oluşturan elamanların hareketine sebep olan değişimlerden doğan bozulmaları asgariye indirmekte, yapı üzerine alternatif malzemeler ile üretilen ürünlere göre çok daha az yük getirmektedir.
Ürünlerimizin ömrü, uzman kişilerce doğru bir şekilde uygulandığında bina ömrüne eşdeğerdir. Yıllarca müşterilerimizin güvenini sağlayan geniş ve deneyimli ekibimizle, sınırsız model çeşitleriyle, isteğinize bağlı modeller, ölçülendirme ve şekillendirme yapılıp en kısa zamanda teslim edilmektedir.
MİSYONUMUZ
Daima en iyiyi aramak, düşünmek, üretmek ve sunmaktır. Bunları yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmektir.
Beraber çalıştığımız insanların; müşterilerimiz, bayilerimiz, teknik kadrolar, enesdekor personeli ve uygulama ekipleri ile aramızda dürüstlük, güven, bilgi ve birbirimize fayda sağlayan ilişkilerin artarak devam ettirmek ve bu ilişkileri nesilden nesil’e taşıyabilmektir.
Attığımız tüm adımlardaki temel kriterlerimiz insan, bilgi ve yüksek teknolojiyi profesyonellikle birleştirmek olup bunları ahlaki değerlerimizi kaybetmeden, taviz vermeden uygulamaktır.
VİZYONUMUZ
Türkiye’deki yeni yapılanma ve kentsel dönüşüm projelerinde modern mimariye uygun, ısı yalıtımı ile mimariyi aynı anda çözebilen yüksek teknolojik ürünleri üretmek, tanıtmak, bilgilendirmek, geliştirmek ve ülkemizin hizmetine sunmaktır.
Türkiye’deki mevcut binaların yeniden düzenlenmesi çalışmalarında gerek modern çizgiye uygun gerekse turistik ve tarihi, yapıların mimarilerine uygun ısı yalıtımı ile mimariyi aynı anda çözebilen yüksek teknolojik ürünleri üretmek, tanıtmak, bilgilendirmek, geliştirmek ve ülkemizin hizmetine sunmaktır.
Türk kökenli olan firmamızın tüm dünyadaki rakipler ile rekabette her zaman önde olmayı hedefleyen ve bu hedefi; bilgi, yaratıcılık, teknoloji, profesyonellik ile birleştirerek ülkemize katkı sağlayan firmalardan biri olmak istemektedir.
Kendi konusunda Türkiye’de ve dünyada daha önce yapılmamış ürünleri yapmak ve bunları yaparken izlediğimiz yolun taklit değil yaratıcılık olmasıdır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR