• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enes Sıhhi Tesisat

Adres :

- İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Ay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 327 18 41

Sıhhi tesisat işlerinizde titiz ve deneyimli ustamız ile birlikte her daim hizmete hazır firmamız Enes Sıhhi Tesisat Türkiye’de markaların buluşma noktası birmilyonnokta.com ailesinin bir parçasıdır. Evlerimizin temel yapı taşları, günlük hayatımızın olmazsa olmazı, en ufak bir sorun ile karşılaşılması halinde hayatımızı zorlaştıran sıhhi tesisat işlemleriniz için kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bugüne kadar yaptığımız işlerimizle İstanbul Kağıthane ve komşu ilçelerinde tesisat problemlerinin bir numaralı çözüm ustası olmanın verdiği haklı sevinci yaşamaktayız.

Tesisatınızla ile ilgili her ne sorun olursa olsun, profesyonel ve çözüm odaklı bir yaklaşım benimseyen ekibimiz sayesinde gün be gün artan müşteri sayımız yaptığımız işten gurur duymamızı sağlamakta ve her geçen gün daha şevkle işimize sarılmamıza neden olmaktadır. İstanbul tesisat bakım ve onarım sektöründe, firmamız sektörün iyi ve bilinir isimlerinden biri haline gelmiştir. Tesisat tamiratı, tadilat ve dekorasyon işleri, temiz ve pis su tesisatı, kat kaloriferi ve doğalgaz sistemleri, kombi tamir bakım ve montajı petek montaj temizleme ve montajı ve daire tesisatının döşenmesi ve aklınıza gelen her türlü sıhhi tesisat işleminde, yardıma hazırız.

Enes Sıhhi Tesisat ailesi olarak, evinizde rahat etmeniz için gerekli olan tüm hizmetler sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız, alanında uzman çalışanlarımız ve çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde tamamen müşteri odaklı bir yaklaşım sunabilmekteyiz. Müşterilerimizin rahatı bizim rahatımız olduğundan, tesisat denilince akla gelen isimlerden biri olma hedefi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR