• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Engür Organik Bal

Adres :

Seyrantepe Mahallesi Seyrantepe Caddesi No: 1/a Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Ceylan

E-Posta Adresi :

engur_bal@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 392 00 29
Hakkımızda
Bal ve arı ürünleri, doğanın kucağında arıların ellerinde oluşan, arılardan insanlara zincirleme ulaşan, üretimi zahmetli, tüketimi keyifli ve faydaları açısından mucizevi bir besindir. Bal ve arı ürünleri, kaynağın, yapanın ve yapılanı sunanın bir arada olduğu bir düzenin yani doğanın, arıların ve arıcıların ortak emeğidir.
Bal ve arı ürünleri üretimi, insan sağlığı kadar hassas bir konudur. Çünkü insan sağlığını doğrudan etkileyen nadir besinlerdendir ve üretiminden tüketiciye ulaşana kadar büyük sorumluluk gerektirir. Bu yüzdendir ki; 1990 yılından beri sadece bal ve arı ürünleri üretimi ve satımı amacıyla hizmet verenENGÜRBAL, bu bilinçle gerçek ve katkısız balın yüzü olmuştur.
Güven hayatın her anlamında tereddütle yaklaştığımız bir duygudur. Gelin görün ki bu duyulası güven bir de gıda alanında söz konusu ise insanların çekinceleri kat ve kat artmaktadır. Nitekim bal da bundan nasibini almıştır. Son dönemlerde tanık olduğumuz, hepimizin okuduğu gördüğü sahte bal haberleri insanların kafasında bal ile ilgili haklı kuşkulara sebep olmuş, "Acaba bu yediğimiz bal sahte mi?" sorularını akıllara getirmiştir. Bu sahtekar zihniyetlerin hiçbir sorumluluk üstlenmeden, insan sağlığını hiçe sayıp piyasaya sürdüğü bal adı altındaki içeriği belirsiz bu ürünlerin, insanlar üzerinde bal adına yaratmış olduğu yargıları yok etmek ve onlara "Gerçek ve Katkısız" balı sunarak hizmet etmek, senelerdir olduğu gibi "geleceğimizin resmi tüketicilerimizin güvenidir" görüşünü benimseyen ve bu doğrultuda beklentilere hizmet veren firmamızEngürbal'ın görevi olmuştur.ENGÜRBALile mutlu ve sağlıklı olmanız dileğiyle...
Turan Ceylan
Tarihçe
ENGÜRBAL, 1990 yılında sadece arı ürünleri ile ilgili üretim ve satım amacıyla kurulmuş çok özel bir firmadır. Tesislerinin de faaliyete girmesiyle üretimini, hedef kitlesini ve müşteri portföyünü seneden seneye genişleten ve kurulduğu tarihten bu yana hızla büyüyenENGÜRBAL' ın, başarısının temelinde ürünlerimize, hizmette kalite anlayışımıza ve markamıza duyulan güven yatmaktadır.
Misyon-Vizyon
Misyonumuz
Balın kalitesi, arının nektar topladığı yöreye ve çiçek çeşidine bağlıdır. Arının bal yaparken gezdiği çiçek çeşidi ne kadar çok ise bal o kadar kaliteli olur. Bu bilinçle bal üretirken Türkiye'nin en özel bölgeleri ve yüksek yaylalarında kendi bünyesindeki kovanlarıyla üretim yapan ENGÜRBAL, üretim sonrasında kendi tesislerinde işlemiş olduğu özel ürünlerini Türk Gıda Kodeksi arı ürünleri tebliğine ve beklentilerinize en uygun şekilde sizlerle buluşturuyor.
Vizyonumuz
Biz bir ekibiz. Ana arılarımız, işçi arılarımız, erkek arılarımız ve firma çalışanlarımız.
ENGÜRBALmarkası olarak dünden bugüne "Geleceğimizin resmi, tüketicilerimizin güvenidir" görüşünü benimsedik ve doğanın bizlere arılar aracılığı ile sunduğu bu nimetleri, bizler de sizlere en seçkin şekilde sunmayı prensip edindik.
Bugünden yarına da evrensel boyutta tüm tüketicilerimize kaliteden asla ama asla ödün vermeden, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm ekibimiz ve ürünlerimizle en güzel şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.
İletişim Bilgilerimiz

Adres:Seyrantepe Mah. Serantepe cad.Çağdaş Apt Altı No:1/A

Türkiye / Sivas / Merkez

Tel: 0346 225 01 63 -- 0346 221 20 07

Cep:0536 392 00 29

Mail:engur_bal@hotmail.com

SATIŞ NOKTALARIMIZ

BERCESTETüm satış noktalarında

0380 546 66 00

DATCA MURAT ÇİFTLİĞİ

Şemsettin Güney Cad. 197/5 Medine Apt Teccürbaşı Erenköy/İst

0533 597 32 04

KANYON

0532 376 86 06

ORGANİK PAZARLAR

0533 597 32 04

EKOTEK EKOLOJİK ÜRÜN MARKETİ SİVAS

Bankalar Cad. 3. Park Sokak No: 38

0346 224 73 42

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR