• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enva Tasarım Türban

Adres :

Maraşal Çakmak Mahallesi Ankara Caddesi 61/a Sincan Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacer Erkayaoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (506) 091 95 95

Whatsapp 2:

0 (506) 091 95 95

Sektörümüzün öncü firması olarak hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz için en yenilikçi anlayışla en iyi kaliteyi oluşturmayı hedefliyoruz. Firmamızın sektördeki başarısını her gün daha fazla arttıran ve bizi daha üst noktalara taşıyan müşterilerimiz her geçen gün bizlere olan güvenini artırarak firmamıza güç katmaktadır.

Ana misyonumuz olarak; hizmet vermiş olduğumuz alanda her zaman daha iyisini oluşturma ve daha iyisine ulaşmak gösterilebilir. Bu misyona bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizle birlikte kurmuş olduğumuz etkili iletişim, mesleki olarak göstermiş olduğunuz ahlak ve kalitemizin asla değişmemesi yüksek bir öneme sahiptir.

Firmanız sürekli bir şekilde Güzellik-Kişisel Bakım sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR