• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Er Pansiyon

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Turizm Sokak No: 19 Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Çekinmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 412 83 99

Aydın Kuşadası’nda birmilyonnokta.com üyesi konaklama yerlerinden birisi olarak hizmet veren Er Pansiyon işletmemiz uzun yıllardır güvenilir ve konforlu bir tatil mekanı arayanların değişmez adresidir. Bulunduğumuz bölge ülkemiz ve dünya turizminin en çok tercih edilen yerlerinden birisidir. sahip olduğumuz muazzam hava, doğal güzellikler, tarihi yapıla, deniz, kumsal, plajlar ve daha fazlası bölgemizi cazibe merkezi haline getirmektedir. Ilıman iklim sayesinde yılın hemen her dönemi iyi bir tatil mekanı arayanlara fazlasıyla cevap vermektedir.

Tatil için bir yer aramaya başladığınızda en nemli noktalardan birisi konaklama mekanıdır. Konaklama mekanınızın kalitesi, konforu ve güvenliği aynı zamanda tatilinizin kalitesini ortaya koyacaktır. Bizler Aydın turizm sektörünün öncülerinden birisi olarak benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Tamamen misafirlerimiz için dizayn ettiğimiz, yöresel detaylara sahip, her türlü modern ihtiyacınıza cevap verecek bir konaklama tesisiyle karşınızdayız.

İşletme olarak bir taraftan her türlü ihtiyacınızı karşıladığımız gibi diğer taraftan aile sıcaklığında, kendinizi adeta evinizde hissedeceğiniz bir deneyim vadediyoruz. Günlük, haftalık, aylık gibi farklı kiralama süreleriyle isterseniz senelik tatilinizi isterseniz hafta sonu tatilinizi pansiyonumuzda değerlendirebilirsiniz. Tek başınıza ya da ailenizle birlikte gönlünüzce konaklayabilir, etrafın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bütün yorgunluğunuzu atabileceğiniz, geleceğe hoş anılar biriktirebileceğiniz, şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzaklaşabileceğiniz bir deneyimi Er Pansiyon ayrıcalığıyla yaşayabilirsiniz. Butik otel hizmeti alabileceğiniz merkezimiz her zaman en uygun konaklama fiyatlarını sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR