• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erat Çelik

Adres :

Rızaiye Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi. No: 65/b Osmaniye Merkez Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Edip Murat Erat

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 292 65 46

Whatsapp 2:

0 (543) 292 65 46

Firmaya Mesaj Gönder

Erat Çelik

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Erat Çelik ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Erat Çelik ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.
Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR