• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eray İnşaat Limited Şirketi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adnan Doğan -ali Doğan -murat Karaca

1992 Yılında Henüz gelişmeye başlayan kayseri bölgesinde Eray İnşaat Yapı konsorsiyumu ile başlayan ve 2006 yılında KAAN Plan Proje İnşaat ile daha da büyüyen, Türkiye'ye paralel olarak Kayseri'ye farklılıklar getirerek günümüzün gereksinimi durumuna gelen rezidans geleneğini bu bölge de yaşatmak ve büyütmek adına konaklama sektörüne hizmet vermekten gurur duyarız.
Eray Residence, ev konforunu size farklı lokasyonlarda ve ölçeklerde sunmaktadır.İhtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize en uygun daireyi seçebilir, kısa ya da uzun dönem kiralama yapabilirsiniz.
Kayseri’nin en nezih semti Talas’ta zevkle döşenmiş, eviniz kadar temiz ve tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan 1+1 ve 2+1 stüdyo dairelerle kendi alanınıza sahip olmanın huzuru ve rahatlığını yaşayın.
Eray Residence’den hizmet alan yüzlerce ailemiz, Eray Residence’yi yeniden kullandılar ve tavsiye ettiler.Misafirlerimize beklentilerinin üstünde hizmetler sağlamaya çalıştık.Zaman zaman aldığımız teşekkür telefonları bizi doğru yolda olduğumuza inandırdı bu bilinçle siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için daha çok çalışacağız.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR