• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eray Oto Kurtarıcı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Atakan Saka - Eray Ercan

reklam logosu

İstanbul yol yardım sektöründe hizmet sunan Eray Oto Kurtarıcı birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Araçlar hayatımızın tam merkezinde yer almaktadır. Hem şehir içi hem de şehir dışına çıkıldığı zaman her yönden avantaj sağlamaktadır. Ancak bazı durumlarda da istenmeyen durumlar ile de karşı karşıya kalınabilmektedir. Beklenmedik bir otomobil arızası yolculuğun tam ortasında her şeyi etkilemektedir. Arızanın meydana geldiği yerde çok önemlidir. Şehir içinde bir parça daha kolay iken şehirlerarası yollarda ise daha farklı olmaktadır. Özellikle de İstanbul gibi kalabalık ve büyük bir şehrin içerisinde böyle bir durum ile karşılaşılması halinde oto kurtarıcı hizmetleri devreye girmektedir.

Eray Oto Kurtarıcı olarak sizleri uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturmaktayız. Amacımız sizleri böyle bir durum karşısında mağdur olmanızı engellemek ve çözüm üretebilmektir. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren asla kaliteden ve güvenden asla ödün vermedik. Oto kurtarma hizmetleri söz konusu olduğunda firmamız ilk akla gelen yerlerin arasında yer almaktadır. Çünkü yedi gün yirmi dört saat verdiğimiz hizmet ile sizlere verdiğimiz alo oto kurtarma hizmetlerimiz ile destek olmaktayız.

Acil yol yardım servisi, oto kurtarma, oto yardım hizmetlerimiz ile profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktayız. Uygun fiyatlı hizmetlerimizde de dikkat çeken başka bir özelliğimizdir. Titiz ve dikkatli bir şekilde çalışan ekibimiz ve firmamızın sizden sadece bir telefon uzaklığında olduğunu unutmayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR