• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Erbaa Yenice Vinç İşletmeciliği Oto Kurtarma ve Otopark

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Yenice

Erbaa Yenice Vinç İşletmeciliği Oto Kurtarma ve Otopark olarak Tokat Erbaa’da faaliyet gösteriyor, uzun yıllardır profesyonel çözümler üretiyoruz. Araçlar modern dünyanın en temel gereksinimleri olsa da zaman zaman arıza, kaza potansiyelleri her zaman vardır. Bu durumda acil olarak trafikten çekilmeleri gerekir. Aksi taktirde hem kendilerinin hem de diğer sürücülerin hayatlarını riske atabilirler. Bu noktada ihtiyacınız oto kurtarma olacaktır. Firmamız yol yadım alanında uzun yıllardır üst düzey çözümlere imza atmakta, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarına en güvenilir destekçi olmayı başarmaktadır.

Tokat yol yardım alanında müşteri memnuniyeti merkezli çalışıyoruz. Biliyoruz ki yol yardım hizmetlerinde en temel gereksinim hız ve kalitedir. Bizler profesyonel kadromuzla koordineli biçimde çalışıyor, tarafımıza ulaşan taleplerde anında harekete geçerek dakikalar içinde lokasyonunuza ulaşıyoruz. Teknolojinin son imkanlarını kullanan personellerimiz navigasyon sayesinde tam konumunuza rahatlıkla ulaşabiliyor ve araçlarınızı bulunduğu yerden çekmek için harekete geçiyor.

Yol yardım ihtiyaçları genel olarak acil durumlardır. Bu yapılırken de araçların güvenli bircimde çekilmesi, çekiciye yüklenmesi ve taşınması gerekir. Bütün bunlar personellerin uzmanlığı ve özverisi ile alakalıdır. Bizler her biri alanında deneyimli, tecrübeli, işini heyecanla yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Modelli, tamamen yol yarım için hazırlanmış araçlarımızla marka ve modeli fark etmeksizin bütün araçlarınızı güvenle çekiyor, dilediğiniz servise, tamirhaneye ya da otoparka taşıyoruz. 7/24 yol yadım hizmetimiz yanında araçlarınız için otopark çözümleri de sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR