• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erbaba Tekel Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Erbaşı

Alışveriş sektörü dünya üzerindeki en eski iş sektörlerinden bir tanesidir. Alışveriş sayesinde bireyler ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Pekala bireylerin birçok farklı alanda ihtiyaçları yer almaktadır. İnsanların temel ihtiyaçlarını gıdalar oluşturmaktadır. Alışveriş hususunun en eski alanlarından bir tanesi de şüphesiz gıda alışverişidir. Günümüzde gıda alışverişleri bakkal ve marketlerde gerçekleşmekte, insanlar bu gibi kurumlardan gıda ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Marketler birçok gıdanın yer aldığı kurumlardır. Temel gıda ihtiyaçlarının neredeyse tamamı marketler aracılığı ile kolaylıkla karşılanabilir. Ancak marketlerin ve bakkalların büyük bir çoğunluğunda alkol içeren ürünlerin satışı gerçekleştirilmemektedir. Bir şeyler satın almak isteyen vatandaşların mutlaka bir tekel bayine uğraması gerekmektedir. Tekel bayileri alkol ürünlerine en kolay ulaşılabilecek alışveriş mekanları olarak insanların karşısına çıkmaktadır.

Edremit alışveriş sektöründe sunmakta olduğumuz hizmet sayesinde müşterilerimiz her türlü gıda ihtiyaçlarını hiç güçlük çekmeden karşılayabildikleri gibi aynı zamanda sahip olduğumuz çeşitler sayesinde alışverişlerini daha çeşitli hale getirebilmektedir. Profesyonel hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için en kaliteli ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz gıda ihtiyaçlarını sağlıklı ve kaliteli bir şekilde temin edebilmektedir.

Geniş alkol çeşitliliğimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü damak zevkine hitap edebilmekteyiz. Siz de aradığınız herhangi bir alkol çeşidi için bayimize uğrayabilir ve aradığınız ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Daha ekonomik bir alışveriş için sizleri de bayimize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR