• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ercan Burger Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Serhat Dumrul

İşletmemiz; İstanbul fast food sektöründe steak burger salonu olarak hizmet vermektedir. İşletme olarak menümüz, hizmet anlayışımız ve salonumuzun merkezi konumda olması sebebi ile öğün yemeklerinde en çok tercih edilen mekânlardan birisiyiz. Dolayısıyla sektöre adım attığımız günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimizi hem lezzetimiz hem de hizmet kalitemiz ile ağırlıyoruz. Tüm et ve et ürünlerimiz şeflerimizin kendilerine has pişirme teknikleri ile hazırlanarak sunulmaktadır.

Steak burger salon olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar temel çalışma prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışımız olmuştur. Bu anlayışımız çerçevesinde verdiğimiz hizmetlerde gıda güvenliği, mutfak temizliği, hijyen, iş ve çalışma şartlarına en azami ölçüde dikkat göstermekteyiz. Dolayısıyla işletmemiz siz değerli müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet anlayışı ile sektörün parlayan yıldızlarından birisidir.

Salonumuzda gerek steak burger gerekse tevuk ve köfte burger yapımında kullandığımız beyaz ve kırmızı et ürünlerimiz Avrupa standartlarındaki et entegre tesislerinden tedarik edilmektedir. Aynı zamanda sertifikalı ve gıda güvenliği standartlarına uygundur. İşletme olarak amacımız kalite, hizmet ve lezzetimizin çizgimizi bozmadan sektördeki sürekliliğimizi sağlamaktır.

Steak burger salonumuz kendine has ambiyansı ile yemekten sonra da vaktinizi keyifle geçirebileceğiniz, çayınızı ve kahvenizi yudumlarken sevdikleriniz ile hoş sohbet edebileceğiniz bir atmosfere sahiptir. Siparişlerinizi işletmemizin konforlu ortamında tüketebileceğiniz gibi alo paket steak burger sipariş hattımızdan bizi arayarak ev ve iş yerlerinize kadar servis hizmeti isteyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR