• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Erçetin Besicilik ( Menderes Adaklık Alınacak Yerler )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tayfun Erçetin - Namık Erçetin

  • firma fb

İzmir hayvancılık alanında uzun seneler boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerle her zaman ön plana çıkmayı başaran firmamız Erçetin Besicilik birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyeleri arasında yer almaktadır.

Şükür kurbanı satışı, akika kurbanı satışı ve adak kurbanı satışı gibi daha pek çok hizmetimizi bir arada sunuyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Hayvan satımı hizmetlerimizin yanında hayvan alımı hizmeti de veriyoruz. Elinizdeki hayvanları inceleyerek değerini hesaplıyoruz. Ortak bir fiyatta anlaşma sağlayarak bütçenize uygun fiyatlardan alım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Erçetin Besicilik firması olarak hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bir sorun yaşamamanız için tüm tedbirlerimizi eksiksiz bir şekilde alıyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman makul fiyatlarda tutarak müşterilerimizi mutlu ediyoruz. Avantajlı fırsatlar sunarak müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bir şekilde hizmet vererek adımızdan sık sık söz ettiriyoruz.

Hayvancılık alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için WhatsApp hatlarımızdan ve telefon numaramızdan bizimle her zaman kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vermeye ve yardımcı olmaya çalışıyoruz.

izmir cumaovası adaklık satışı,izmir cumaovası adaklık satış firması,izmir cumaovası adaklık alınacak yerler,izmir cumaovası adaklık nereden alınır,izmir cumaovası adaklık fiyatları,izmir cumaovası küçükbaş adaklık,izmir cumaovası küçükbaş adaklık satışı,izmir cumaovası küçükbaş adaklık fiyatları,izmir cumaovası küçükbaş besi çiftliği,izmir cumaovası küçükbaş kurbanlık çiftliği,izmir cumaovası küçükbaş hayvan yetiştiriciliği,izmir cumaovası adaklık kurbanlık satışı,izmir cumaovası kurbanlık alınacak yerler,izmir cumaovası küçükbaş kurbanlık satışı,izmir cumaovası küçükbaş hayvan alım satımı,izmir cumaovası adaklık koyun,izmir cumaovası adaklık koyun fiyatları,izmir cumaovası adaklık koyun satışı,izmir cumaovası kurbanlık koyun satışı,izmir cumaovası kurbanlık nereden alınır,izmir cumaovası adaklık kuzu,izmir cumaovası adaklık kuzu fiyatları,izmir cumaovası adaklık kuzu satışı,cumaovası adaklık satışı,cumaovası adaklık satış firması,cumaovası adaklık alınacak yerler,cumaovası adaklık nereden alınır,cumaovası adaklık fiyatları,cumaovası küçükbaş adaklık,cumaovası küçükbaş adaklık satışı,cumaovası küçükbaş adaklık fiyatları,cumaovası küçükbaş besi çiftliği,cumaovası küçükbaş kurbanlık çiftliği,cumaovası küçükbaş hayvan yetiştiriciliği,cumaovası adaklık kurbanlık satışı,cumaovası kurbanlık alınacak yerler,cumaovası küçükbaş kurbanlık satışı,cumaovası küçükbaş hayvan alım satımı,cumaovası adaklık koyun,cumaovası adaklık koyun fiyatları,cumaovası adaklık koyun satışı,cumaovası kurbanlık koyun satışı,cumaovası kurbanlık nereden alınır,cumaovası adaklık kuzu,cumaovası adaklık kuzu fiyatları,cumaovası adaklık kuzu satışı,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR