• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdem Takı Tasarım

Adres :

Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak.karanfil İş Hanı 4.kat No: 3/45 Kızılay Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Cemal Erdem

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ecerdem4@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 298 98 33

Whatsapp 2:

0 (545) 298 98 33

Takılar ve aksesuarlar öncelikle kadınlar sonrasında erkekler ve çocuklar için estetiğin vazgeçilmez parçalarından birini oluşturmaktadır. Bilhassa kadınların gündelik hayatında, özel günlerde ve iş hayatında elbiseleri ile uyumlu bir şekilde takı tercih etmeleri estetik görünümlerini tamamlamaktadır. Bu nedenle kullanılan takılar özel bir tasarım ile ve emek ile hazırlanmalı, iyi bir görsellik oluşturmalıdır. Erdem Takı Tasarım olarak Ankara Çankaya ilçesinde yer alan işletmemiz ile en iyi tasarımları gerçekleştirmemiz sayesinde bilhassa kadınlar için özel bir kullanım oluşturuyoruz.

Erdem Takı Tasarım Ankara takı ve aksesuar sektörü içerisinde en özel işletme olarak en özel ürünleri sunmaktadır. Firmamızın sunduğu kaliteli hizmetler sayesinde birebir özel takı tasarımları ile en özel malzemeler ile en üstün takılar ve aksesuarlar sağlanmaktadır. El işçiliği ile yoğun emek gerçekleştirmemiz sayesinde ortaya çıkarılan takılar ve aksesuarlar görüntüsü, kalitesi ve sağlamlığı ile bambaşka bir kullanım sağlamaktadır.

Sahip olduğunuz değerli taşları ve metalleri iyi bir takı olarak kullanmak istiyorsanız, özel tasarım için firmamıza başvurabilirsiniz. Ayrıca firmamızın tasarlamış olduğu el işçiliği profesyonel takıları ve aksesuarları tercih ederek, iç rahatlığı ile kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Şeffaf, kusursuz, garantili ve uzun ömürlü bir kullanım için her ürün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Çünkü firmamız her zaman müşterilerimiz için memnuniyet çerçevesinde kalite, yüksek standart ve uygun fiyat sunmayı bir prensip olarak görmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR