• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdinç Çelik Kapı Antalya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Çelik - Kenan Çelik

Antalya çelik kapıolarak kurulan firmamız işini önemseyen, hızlı ve pratik hareket edebilen, müşterilerini sadece maddi bir kaynak olarak görmeyen, usta işçiliği ve profesyonel hizmeti ile siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Firmamızda temin edebileceğiniz hizmetlerimiz arasında ahşap dekorasyon, parekende çelik kapı satışı, toptan satışlar, çelik kapı montajı, çelik kapı imalatı, yangın kapısı montajı, bina giriş kapısı temini ve montajı gibi çelik kapı sektörüne dair her türlü hizmeti temin edebileceksiniz. Firmamız, gelişen ve farklılaşan hayat şartları karşısında, müşterilerinin talepleri doğrultusunda, bilgi ve tecrübelerini bir araya getirerek müşterilerinin ihtiyacına en kısa sürede ulaşabilme gayesini taşımaktadır.

Sağlam bir çelik kapının aynı zamanda can ve mal güvenliğinizin de temini olduğunu bildiğimiz için işimizi son derece ciddiye alarak yapmaktayız. Temin ettiğiniz çelik kapılarınızı uzun yıllar huzur içinde kullanabilmeniz için metal aksam, kilit sistemi, ahşap ve aksesuar gibi bazı kriterlerin tüketicilerimizin arzu edebileceği kalite ve standartlarda olmasına son derece özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin güvence altında olması bizler için olmazsa olmazlarımızdandır. İnsan emeğine saygı duyan, toplum güvenini ve huzurunu önemseyen firmamızda en kaliteli hizmeti dünya standartlarıyla eşleşebilecek bir tarzda bulabileceksiniz. Çünkü bizler dürüstlük ve güven içerisinde gerçekleşen hizmetlerin her şeyden önde geldiğinin bilincindeyiz. Sağlam bir hizmet, güler yüzlü personel, dürüst ve saygılı bir işletme olarak bizler sizlere çelik kapı hizmetinde en üstün hizmeti sunma hedefimizi gerçekleştirebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR