• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdoğan Mantı

Adres :

Ayyıldız Mahallesi Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldız Erdoğan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 844 25 92

Anadolu’nun kendine has lezzetlerini sofralarınıza yansıtan Erdoğan Mantı birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamızı tercih eden müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak adına çalışmalarımızı daima temizlik kuralları göz önünde bulundurularak, titiz bir ortamda yürütmekteyiz.

Firmamız tarafından müşterilerimizin hizmetine sunmakta olduğumuz eriştelerimizin her biriside tamamen el yapımıdır. Eriştelerimizden dilediğiniz kilolarda sipariş verebilirsiniz. El emeği ile hazırlanan eriştelerimiz kesim aşamasının ardından düzgün ve steril bir paketleme işlemi ile tamamlanır ve tarafınıza güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Ankara ev yemeği sektöründe lezzetli ev yemeklerine hasret kalmış müşterilerimiz için tamamı el yapımı olan mantılarımız da bulunmaktadır. Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için diledikleri kilolarda mantılarımız temiz ve titiz bir şekilde hazırlanmaktadır.

Etli mantılarımızın hamurları gerekli özen gösterilerek el yapımı bir şekilde açılmaktadır. Mantılarımızın her birisi de tek tek el yordamı ile sıkılmaktadır. Mantılarımızın iç harcı olarak daima temiz ve taze kıyma kullanılmaktadır.

Lezzetli eriştelerimiz ve kıymalı mantılarımızın satışları dilediğiniz kilolardan, memnun kalacağınız fiyat seçenekleri ile yapılmaktadır. Anadolu’nun lezzetli ve vazgeçilmez lezzetlerini sizler de sofralarınızda görmek isterseniz firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tamamı el yapımı bir şekilde özenle tek tek hazırlanan erişte ve mantılarımızı dilediğiniz adreslere güvenli bir şekilde ulaştırmakta olan firmamız daima memnun kalacağınız bir iş hizmeti sunmaktadır. Sofralarınızda el yapımı lezzetlerimizi de görmek isterseniz, internet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan kolaylıkla firmamıza ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR