• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eren Bilgisayar ve Bilişim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Çiçek

Eren Bilgisayar ve Bilişim olarak Balıkesir-Edremit de hizmet vermekte olupbalıkesir edremit bilgisayar tamiri, balıkesir edremit notebook tamiri, balıkesir edremit dizüstü bilgisayar tamiri, balıkesir edremit laptop tamiri, balıkesir edremit bilgisayar tamir bakım, balıkesir edremit bilgisayar firması,balıkesir edremit bilgisayar firmaları, balıkesir edremit yerinde bilgisayar servis hizmeti, balıkesir edremit bilgisayar teknik ervis,balıkesir edremit ikinci el bilgisayar,balıkesir edremit kinci el notebook laptop dizüstü, balıkesir edremit 2.el notebook laptop dizüstü, balıkesir edremit bilgisayar malzemeleri satış, balıkesir edremit bilgisayar parçası satış, balıkesir edremit 2. el bilgisayar malzemesi, balıkesir edremit ikinci el bilgisayar malzemesi, vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR