• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eren Köfte ve Ev Yemekleri Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Eren

Gündelik hayatın karmaşası, yoğun geçen iş hayatı ve çeşitli sebepler sonucunda bazen evlerimizde yemek tüketimine vakit bulamadığımız anlar olmaktadır. Dışarıda bir restoran arayışına girildiğinde ise etrafın fastfood yemekleri ile kaplandığı ve klasik Türk mutfağının lezzetlerinin eskisi kadar sık yer almadığı görülmektedir. İnsanların sağlığını bozan ve kültürünü yozlaştıran bu hazır gıdalar yerine, Anadolu’nun nefis mutfağından lezzetleri sizlere sunan işletmemiz, İstanbul restaurant sektöründe yerini almış bulunmaktadır. Zaman sıkıntısı çeken ve ev yemeklerine hasret kalan sizleri aradığınız lezzetlere kavuşturan firmamız, sunduğu üstün hizmetler ile en çok tercih edilen restoranlar arasında yerini almış bulunmaktadır.

Haftanın her günü sizlere aralıksız olarak sizlere hizmetlerini sürdüren firmamız, oldukça çeşitli bir menüye sahiptir. Ev yemekleri ağırlıklı olarak sürdürdüğümüz hizmetlerimiz kapsamında sulu yemekler, çorba, pilav çeşitleri, salatalar, ızgara lezzetler, kahvaltı ürünleri yer almaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm lezzetlerin sağlıklı ve lezzetli olması adına, taze ve günlük malzemeler kullanılmasına büyük özen göstermekteyiz.

Mutfak kadromuz, tamamen alanında uzman ve deneyimli aşçılardan meydana gelmekte olup sizlere en leziz ürünleri sunabilmek adına büyük çaba sarf etmektedirler. Yemek keyfinizi doyasıya sürdürebilmeniz adına işletmemizde gerekli hijyen ve temizlik kurallarına da birebir uyulmakta olduğunu belirtmek isteriz. İster tek bir telefon ile paket servis özelliğimizden yararlanabilir, isterseniz de nezih işletmemizi ziyaret ederek leziz servislerimizden yararlanabilirsiniz. Eren Köfte ve Ev Yemekleri Salonu olarak sizlere hizmet veriyor olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar