• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erenmedtex

Adres :

Habipler Mah. Eski Edirne Asfaltı 966 - 968 / B İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlyas Duman

E-Posta Adresi :

ortakoyytekstill@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 769 42 81

Medikal testili konusunda uzmanlaşmış kadromuz sizlere mükemmel hizmetler sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Günümüzde artık sağlığımız için gittiğimiz her yer hijyenik olmak zorunda. Hatalıkların daha da arttığı bu zamanlarda hijyen artık hayatımızın olmazsa olmazları arasına girmiştir. Neredeyse temel gıdalarımız kadar ihtiyaç duyduğumuz hijyen önemli bir konu haline gelmiştir. Bizlerde bu önemli konu adına neler yapabiliriz diye düşündük ve sizlere medikal tekstili konusunda hizmet vermeye karar verdik.

Pandemi sürecinde kullandığımız her türlü maskeyi firma olarak sizler için üretmekteyiz. Bunun yanında değerli sağlık çalışanlarımızın işlerinde kullanmış olduğu ürünleri üreterek onların daha tedbirli tedavi gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz. Günlük hayatımızda kullandığımız her ortamın dezenfekte edilmesi için giyilen kıyafetleri firmamız sizler için üretmektedir.

İstanbul Hizmet sektörü alanında faaliyet gösteren firmamız gece gündüz demeden kaliteli hizmet vermek için çok çalışmaktadır. Sağlık sektöründe yenilikleri takip ederek gerekli olan tedbirleri almaktayız. Müşteri memnuniyetini onların sağlığını koruyarak hedefliyoruz. Firmamız gerekli olan tüm belge ve sertifikalarını almıştır. Her ortama uygun ürün üreten işletmemiz ürünlerinde son derece kaliteli malzeme kullanmayı prensip haline getirmiştir. Firmamızın her bir çalışanı insan sağlığını ön planda tutarak bu prensibe uygun çalışmaktadır. Kaliteden ödün vermemeye gayret gösteriyor her ürünü en kaliteli şekliyle üretiyoruz. Sizlerde ihtiyaç duyduğunuz medikal tekstili ürünleri gönül rahatlığıyla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR