• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ergama Mühendislik Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Tic.ltd.şti

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Enşici

Hakkımızda

1978 Yılında iki ortaklı EN-AS LTD.ŞTİ. ismi altında elektrik sektörüne taahhüt firması olarak girmiş bulunmaktayız.1981 Yılından itibaren elektrik sektörünün çeşitli kademelerinde hizmet vermekteyiz.

Yukarıda bahsi geçen yıllar içerisinde referanslarımız bölümünde bilgilerinize arz etmiş olduğumuz firmalara hizmet vermiş bulunmaktayız ve bir çoğuna hizmet vermeye devam ediyoruz.1978 Yılı öncesi elektrik mesleğinde çalışma ortamı bulduğum firmalardan edindiğim bilgilerimi ve sonraki yıllarda taahhüt firması olarak hizmet verdiğim dönemlerdeki bilgi ve tecrübe birikimimi siz değerli müşterilerimize aktarma uğraşı içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Prensibimiz; Olumlu tenkitlere ve her türlü (Mesleki-Genel) bilgi alışverişine açık olmaktır. İşe bakış açımız tüm çalışanlarımız olarak dürüstlük teknik verilere uyum mevzuatın takibidir.

Bayram ENŞİCİ
Elektrik Mühendisi

BAYRAMENŞİCİ
ELEKTRİK MÜHENDİSİ
ODA SİCİL NO:16472

DİPLOMA NO:2960

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik Bölümü’nü bitirdikten sonra meslek hayatına birçok özel sektörde yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çalışmaya başladım.
Sırasıyla;
FOSTERWEHELLER ŞTİ. Erdemir Fabrikası Montajı-KDZEĞERLİ
FOSTERWEHELLER ŞTİ. Petkim montajı KOCAELİ
FOSTERWEHELLER ŞTİ. Petrol Rafinerisi KUWAİT
PARSONS ŞTİ. İpraş Petrol Rafinerisi KOCAELİ
CLEVELANDINCH.ŞTİ. 1.Boğaz Köprüsü Montajı İSTANBUL
ENKA İNŞAAT A.Ş. Yurt Dışı Şantiyeleri
BAYTUR İNŞAAT A.Ş. Yeşilkonutları BURSA

Bu firmalarda uzun yıllar proje ve uygulama mühendisi olarak görev aldım . Buralarda kazandığım deneyim ve tecrübelerimle
GAMA ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ'Nİ kurdum. Halen bu firmamızla hizmetlerimiz devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR